Biuletyn Informacji Publicznej

OGŁOSZENIE

PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

POSZUKUJE KANDYDATÓW NA 2 STANOWISKA

EKSPERTA DS. PROJEKTÓW PEŁNIĄCYCH ROLĘ EKSPERTA W ZESPOLE DS. REHABILITACJI SPOŁECZNEJ I PSYCHOLOGICZNEJ

W RAMACH PROJEKTU KONCEPCYJNEGO UE POWER „WYPRACOWANIE I PILOTAŻOWE WDROŻENIE MODELU KOMPLEKSOWEJ REHABILITACJI UMOŻLIWIAJĄCEJ PODJĘCIE LUB POWRÓT DO PRACY” W WYMIARZE 110 GODZIN MIESIĘCZNIE W DEPARTAMENCIE DS. PROGRAMÓW

(ZATRUDNIENIE DO 30 WRZEŚNIA 2018 ROKU)

Projekt „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” ma na celu opracowanie i przetestowanie efektywnego, optymalnego pod względem społecznym i finansowym kompleksowego modelu rehabilitacji oraz aktywizacji społecznej i zawodowej, który będzie miał wpływ na jakość świadczonych usług przez podmioty zajmujące się zawodowym i społecznym włączeniem osób zagrożonych niezdolnością do pracy, niepełnosprawnością oraz osób niepełnosprawnych. Do opracowania modelu zostanie powołanych 7 zespołów eksperckich. Obecnie poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej.

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

1. Opracowywanie produktów merytorycznych;
2. Udział w spotkaniach podzespołu;
3. Raportowanie wyników swojej pracy do eksperta wiodącego - lidera podzespołu;
4. Reprezentowanie projektu na seminariach, konferencjach, spotkaniach środowiskowych z interesariuszami;
5. Udział w opracowaniu raportu merytorycznego z pracy podzespołu.

WYMOGI ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

• WYMOGI KONIECZNE
Wykształcenie: wyższe
Staż pracy: 10-letni
Rodzaj doświadczenia:

  1. Posiadanie co najmniej 4-letniego doświadczenia w obszarze problematyki związanej z niepełnosprawnością;
  2. Posiadanie co najmniej 5-letniego doświadczenia w obszarze rehabilitacji społecznej i/lub psychologicznej;
  3. Doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych i koncepcyjnych w obszarze rehabilitacji społecznej i/lub psychologicznej potwierdzone udziałem w co najmniej 1 projekcie tego typu i/lub 1 publikacją na temat rehabilitacji społecznej i/lub psychologicznej.

DODATKOWE INFORMACJE:
Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. dokumenty potwierdzające poziom i kierunek wykształcenia,
  4. dokumenty potwierdzające staż pracy (np.: świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu),
  5. dokumenty potwierdzające doświadczenie wymagane na danym stanowisku pracy (np.: świadectwa pracy; zakresy obowiązków; zaświadczenia o zatrudnieniu, wykonywaniu umowy cywilnoprawnej, stażach, praktykach, wolontariatach itp.),
  6. inne dokumenty, które kandydat/ka uzna za istotne.

Wymaganymi dokumentami są dokumenty określone wyżej w pkt. 1-5.

W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

Dokumenty mogą być składane w oryginałach lub kopiach, jednak warunkiem podpisania umowy z osobą wyłonioną do zatrudnienia w trakcie procesu naboru jest przedłożenie najpóźniej w dacie podpisania umowy o pracę z taką osobą oryginałów dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań wynikających ze wskazanych wyżej pkt. 3-5.

PFRON jest pracodawcą przyjaznym Osobom z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Osób niepełnosprawnych.

Termin składania ofert upływa w dniu: 26 lutego 2018 roku.

Możliwość złożenia ofert:

  1. za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio do kancelarii Biura PFRON w zamkniętej kopercie oznaczonej napisem: „Nabór na stanowisko Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w Departamencie ds. Programów” na adres: PFRON, al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa,
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: szkolenia_rekrutacje@pfron.org.pl z tytułem: „Nabór na stanowisko Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w Departamencie ds. Programów”.

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do kancelarii lub na skrzynkę e-mail).

Oferty, które nie spełniają wymogów koniecznych, określonych w ogłoszeniu o naborze lub do których nie dołączono wymaganych dokumentów zostaną odrzucone. PFRON może podjąć decyzję o uzupełnieniu brakujących dokumentów.

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

Osoby, których oferty spełnią wymogi konieczne, będą powiadomione telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej o dalszych etapach naboru.

Osoby, których oferty nie spełnią wymogów koniecznych, nie będą o tym informowane, a ich oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 505 58 56.

Przesłane dokumenty nie będą zwracane.

Z upoważnienia Prezesa Zarządu

Państwowego Funduszu Rehabilitacji

Osób Niepełnosprawnych

Dyrektor Generalny

Sebastian Szymonik

INFORMACJA

Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922), w imieniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa w celu rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich nie podanie skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. Równocześnie informuję, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Lista kandydatów

Warszawa, dnia 1 marca 2018 r.

LISTA KANDYDATÓW/EK

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 13 informuje, że w wyniku ogłoszonego w Biuletynie Informacji Publicznej w dniu 12 lutego 2018 r. naboru do pracy na 2 stanowiska Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w ramach projektu koncepcyjnego UE POWER „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” w Departamencie ds. Programów, zgłosiły się następujące kandydatki, które spełniły wymogi konieczne określone w ogłoszeniu o naborze:

Lp. Imię i nazwisko - Miejscowość

  1. Paulina Rosińska - Warszawa
  2. Małgorzata Starzomska - Warszawa

Planowany etap naboru: rozmowa kwalifikacyjna.

Krystyna Gurbiel

Naczelnik Wydziału

ds. Projektów Współfinansowanych

Departament ds. Programów

Przewodnicząca Zespołu Rekrutacyjnego

Informacje o wynikach naboru

                                                                                                                                                                                 Warszawa, dnia 21 marca 2018 r.

INFORMACJA

o wynikach naboru na 2 stanowiska Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w ramach projektu koncepcyjnego UE POWER „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”
w wymiarze 110 godzin miesięcznie do 30.09.2018 r. w Departamencie ds. Programów

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie przy al. Jana Pawła II 13 informuje, że w wyniku przeprowadzonego naboru na 2 stanowiska Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w Departamencie ds. Programów, ogłoszonego w Biuletynie Informacji Publicznej w dniu 12 lutego 2018 r. zostały zatrudnione następujące osoby:

Imię i nazwisko osoby zatrudnionej                   Miejscowość
Paulina Rosińska                                              Warszawa
Małgorzata Starzomska                                    Warszawa

Uzasadnienie:
Zatrudnione kandydatki w trakcie procesu naboru wykazały się wymaganą wiedzą i niezbędnymi kwalifikacjami do pracy na stanowisku Eksperta ds. projektów pełniącego rolę Eksperta w zespole ds. rehabilitacji społecznej i psychologicznej w Departamencie ds. Programów.

Anna Falkowska

ds. Kapitału Ludzkiego