Biuletyn Informacji Publicznej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

OGŁOSZENIE

PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

POSZUKUJE KANDYDATÓW/TEK
NA 2 STANOWISKA

SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO W WYMIARZE 1 ETATU

(KAŻDE STANOWISKO),

W DEPARTAMENCIE DS. FINANSOWYCH

W WYDZIALE DS. RACHUNKOWOŚCI

(nazwa J/KO)

GŁÓWNE ZADANIA REALIZOWANE NA STANOWISKU PRACY:

  1. Rejestracja zdarzeń finansowych i gospodarczych.
  2. Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  3. Uzgadnianie zapisów w zakresie należności windykacyjnych.
  4. Prowadzenie dokumentacji i ewidencji w zakresie należności.
  5. Uzgadnianie z księgami rachunkowymi miesięcznych sprawozdań z realizacji kosztów i wydatków sporządzanych przez jednostki organizacyjne.
  6. Sporządzanie deklaracji podatkowych.

WYMOGI ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

• WYMOGI KONIECZNE

  1. Wykształcenie: wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość
  2. Staż pracy: 3 lata
  3. Rodzaj doświadczenia: 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości
  4. Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:
  • wiedza z zakresu ustawy o finansach publicznych; ustawy o rachunkowości; ustawy o VAT; klasyfikacji dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych; rachunkowości budżetowej;
  • umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu, terminowego oraz samodzielnego wykonywania zadań, rzetelność, dokładność.

DODATKOWE INFORMACJE:

Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. dokumenty potwierdzające poziom i kierunek wykształcenia,
  4. dokumenty potwierdzające staż pracy (np.: świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu),
  5. dokumenty potwierdzające doświadczenie wymagane na danym stanowisku pracy (np.: świadectwa pracy; zakresy obowiązków; zaświadczenia o zatrudnieniu, wykonywaniu umowy cywilnoprawnej, stażach, praktykach, wolontariatach itp.),
  6. inne dokumenty, które kandydat/ka uzna za istotne.

Wymaganymi dokumentami są dokumenty określone wyżej w pkt 1-5.

W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego.

Dokumenty mogą być składane w oryginałach lub kopiach, jednak warunkiem podpisania umowy z osobą wyłonioną do zatrudnienia w trakcie procesu naboru jest przedłożenie najpóźniej w dacie podpisania umowy o pracę z taką osobą oryginałów dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań wynikających ze wskazanych wyżej pkt 3-5.

PFRON jest pracodawcą przyjaznym Osobom z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Osób niepełnosprawnych.

Termin składania ofert upływa w dniu: 26 stycznia 2018 roku.

Możliwość złożenia ofert:

  1. za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio do kancelarii Biura PFRON w zamkniętej kopercie oznaczonej napisem: „Nabór na 2 stanowiska Samodzielnego Księgowego w Departamencie ds. Finansowych w Wydziale ds. Rachunkowości” na adres: Al. Jana Pawła II nr 13, 00-828 Warszawa
  2. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail szkolenia_rekrutacje@pfron.org.pl z tytułem: „Nabór na 2 stanowiska Samodzielnego Księgowego w Departamencie ds. Finansowych w Wydziale ds. Rachunkowości”.

Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu do kancelarii lub na skrzynkę e-mail).

Oferty, które nie spełniają wymogów koniecznych, określonych w ogłoszeniu o naborze lub do których nie dołączono wymaganych dokumentów zostaną odrzucone. PFRON może podjąć decyzję o uzupełnieniu brakujących dokumentów.

W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

Osoby, których oferty spełnią wymogi konieczne, będą powiadomione telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej o dalszych etapach naboru.

Osoby, których oferty nie spełnią wymogów koniecznych, nie będą o tym informowane, a ich oferty zostaną komisyjnie zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (22) 505-54-67.

Przesłane dokumenty nie będą zwracane.

Z upoważnienia Prezesa Zarządu

Państwowego Funduszu Rehabilitacji

Osób Niepełnosprawnych

Dyrektor Generalny

Sebastian Szymonik

INFORMACJA

Na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922), w imieniu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie informuję, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa w celu rekrutacyjnym.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich nie podanie skutkować będzie brakiem możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.
Równocześnie informuję, że ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.